Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 03.10.2014, 07:43
Nie ma się co spodziewać łatwego meczu. Jaga wyjdzie nastawiona na kontry i jak nam cos nie wpadnie z przodu w miarę szybko będzie nerwówka. Chyba po meczach na kadre jesteśmy delikatnie pod formą. Z Zawiszą jeszcze się śliznęło później było gorzej.
Zastanawia dziwna niemoc w ofensywie, stwarzamy bardzo mało sytuacji, Stilić po kapitalnym początku na razie przygasł, Garguła też w dołku czego efektem ławka na derbach. Nie mamy skrzydeł.
Zagra znowu Boguski, ja dałbym szansę Zającowi niech poszarpie w pierwszej połowie - ale to się oczywiście nie stanie.
Trzeba się przygotować na nerwówkę oby z dobrym zakończeniem.
Odpowiedz cytując