Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 03.10.2014, 06:58
Hmm, fajnie by było jakby Franek wyszedł ustawieniem 4-4-2. Gołym okiem widać, że ofensywa ostatnio kuleje, a Brożek z dwoma przeciwnikami na plecach nic nie poradzi sam. Ze Stępińskim mógłby wypracować parę ładnych sytuacji. Czterech pomocników byłoby bardzo dobre, bo skończyłyby się dywagacje czy mają grać dwoma czy jednym defensywnym. Graliby jednym, bo wiadomo, że Stilić musi grać. Na bokach chyba tradycyjnie Guła i Boguski(chociaż za niego lepiej zagrałby nawet Bieszczad) No i żelazna obrona, z tym że na prawej wystąpiłby Dudka, jako że nie ma Burligi, na lewej Sadlok no i w środku Głowa z Guzmicsem. No, ale to tylko wypowiedź z cyklu, co by było gdyby....
Odpowiedz cytując