Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 03.10.2014, 04:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ważne, żeby być w pierwszej ósemce z jakąś sensowną zdobyczą punktową na koniec fazy zasadniczej. Wówczas nawet 9 punktów różnicy jest spokojnie do zniwelowania (bo to jest - o ile dobrze pamiętam - 4 po podziale).

Pytanie, czy u nas w klubie w ogóle chcą pucharów.
4 lub 5 (np. gdy ktoś ma 45pkt. = 23, a ktoś inny 36 = 18)
Dziś tylko zwycięstwo...
Odpowiedz cytując