Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8688
Stary 02.10.2014, 22:36
Co mi się podoba w Legii? Że nie mają jednego czy dwóch piłkarzy z charakterem, ale kilku, zarówno w defensywie jak i w ofensywie. A u nas? Głowacki? Brożek?
Odpowiedz cytując