Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8687
Stary 02.10.2014, 22:19
a co za różnica jakim? chciałbym żebyśmy chociaż do grup LE awansowali nie mówiąc już o wygrywaniu w tej grupie.
Zejdźmy k*** na ziemie, bo zauważyłem, że ostatnio potrafimy tylko krytykować a napierdala nas nawet sąsiednia suka.
Odpowiedz cytując