|
Sorry ale teraz tylko potwierdziles, ze .......isz durnoty. Przed sezonem BUKMACHERZY stawiali Wisle jako piatego kandydata do tytulu na koniec i to z minimalnymi roznicami kursow do trzeciego miejsca. Teraz to nawet na trzeciego za Legia i Lechem i to z minimalna roznica kursu do drugiego miejsca ale juz z wielka roznica miedzy miejscem czwartym.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak84 : 02.10.2014 o godz. 21:49.
|