palikot napisał(a):

Dzisiaj mówił, że nie ma co patrzeć teraz na miejsca, bo wszystko rozstrzygnie się w fazie finałowej.
I w sumie tak naprawdę przez 30 kolejek gra jest o 1,5 pkt i o 0,5 pkt.
Ważne żeby wiosny nie zjebać
|
Ważne, żeby być w pierwszej ósemce z jakąś sensowną zdobyczą punktową na koniec fazy zasadniczej. Wówczas nawet 9 punktów różnicy jest spokojnie do zniwelowania (bo to jest - o ile dobrze pamiętam - 4 po podziale).
Pytanie, czy u nas w klubie w ogóle chcą pucharów.