Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 02.10.2014, 20:55
palikot napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj mówił, że nie ma co patrzeć teraz na miejsca, bo wszystko rozstrzygnie się w fazie finałowej.
I w sumie tak naprawdę przez 30 kolejek gra jest o 1,5 pkt i o 0,5 pkt.
Ważne żeby wiosny nie zjebać
Ważne, żeby być w pierwszej ósemce z jakąś sensowną zdobyczą punktową na koniec fazy zasadniczej. Wówczas nawet 9 punktów różnicy jest spokojnie do zniwelowania (bo to jest - o ile dobrze pamiętam - 4 po podziale).

Pytanie, czy u nas w klubie w ogóle chcą pucharów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując