Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
28222
02.10.2014, 18:08
ma ktos strone na której mozna sledzic poczynania mlodych polaków w serieA i serieB? a moze ktos jest ogarniety w temacie i wie jak idzie Chrapkowi wpolskiemu i zielniskiemu?
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
rafaltwsd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafaltwsd
Znajdź inne posty napisane przez rafaltwsd