Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.10.2014, 17:40
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jakiś cytat? Bo on sam w ostatnim wywiadzie mówił zdaje się o pierwszej ósemce.

Nie jestem nawet pewny, czy nasz klub chce grać w pucharach (coś a'la Górnik Zabrze).

"Odpuszczenie" PP było ustalone w klubie, to nie była autonomiczna decyzja Smudy.

Jedzie trochę demagogią i życzeniowym podejściem do rzeczywistości z tego posta. Nie, żebym miał coś przeciwko pucharom, ale niektórzy na fali ostatnich wyników (nomen omen - osiągniętych przez tego samego trenera) chyba zapomnieli, że mamy bardzo poważne problemy finansowe. Wisimy spore pieniądze m.in. Miśkiewiczowi.
Dzisiaj mówił, że nie ma co patrzeć teraz na miejsca, bo wszystko rozstrzygnie się w fazie finałowej.
I w sumie tak naprawdę przez 30 kolejek gra jest o 1,5 pkt i o 0,5 pkt.
Ważne żeby wiosny nie zjebać
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując