|
To nie klub przedszkolaka żeby wychowywać kogoś bezstresowo tylko zawodowy klub piłkarski, młodzi pokazali z amicą czemu nie są wpuszczani oraz że na razie tylko Żemło i Lech rokują na przyszłość, nie przypadkowo od dłuższego czasu właśnie oni są blisko pierwszej drużyny.
Kto nie czytał polecam wywiad z trenerem Marcem, bodajże na stronie akademii jest zamieszczony.
Smuda jest zmuszony grać Jankowskim, Burligą, Boguskim, wpuszczać Sarkiego bo nasza młodzież jest niestety jeszcze gorsza od wyżej wymienionych.
|