Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2708
Stary 02.10.2014, 15:26
To nie klub przedszkolaka żeby wychowywać kogoś bezstresowo tylko zawodowy klub piłkarski, młodzi pokazali z amicą czemu nie są wpuszczani oraz że na razie tylko Żemło i Lech rokują na przyszłość, nie przypadkowo od dłuższego czasu właśnie oni są blisko pierwszej drużyny.

Kto nie czytał polecam wywiad z trenerem Marcem, bodajże na stronie akademii jest zamieszczony.

Smuda jest zmuszony grać Jankowskim, Burligą, Boguskim, wpuszczać Sarkiego bo nasza młodzież jest niestety jeszcze gorsza od wyżej wymienionych.
Odpowiedz cytując