c. napisał(a):

|
Smudy celem jest zajecie miejsca pucharowego.
|
Jakiś cytat? Bo on sam w ostatnim wywiadzie mówił zdaje się o pierwszej ósemce.
Nie jestem nawet pewny, czy nasz klub
chce grać w pucharach (coś a'la Górnik Zabrze).
"Odpuszczenie" PP było ustalone w klubie, to nie była autonomiczna decyzja Smudy.
Jedzie trochę demagogią i życzeniowym podejściem do rzeczywistości z tego posta. Nie, żebym miał coś przeciwko pucharom, ale niektórzy na fali ostatnich wyników (nomen omen - osiągniętych przez tego samego trenera) chyba zapomnieli, że mamy bardzo poważne problemy finansowe. Wisimy spore pieniądze m.in. Miśkiewiczowi.