Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 02.10.2014, 15:00
Smudy celem jest zajecie miejsca pucharowego. Nie chcial do niego dojsc poprzez Puchar Polski i łatwą drabinke dla Wisly tylko wybral druga opcje, poprzez lige, chociaz jak i eksperci uwazam, ze zle postąpił. Nie bedzie miejsca na podium to nalezy go zwolnic. Mial latwa drogę poprzez Puchar Polski, zdecydowal sie na lige wiec w jego teraz interesie lezy zeby wywiazac sie z obowiazkow. Reszta mnie nie interesuje. Tym bardziej po blamazu w supermarkecie.

Niby mial oszczedzac kogos na Derby.. ale jedynie sie skompromitowal i dal dupy razem ze swoimi podopiecznymi po calosci.
Niezrozumiale jest zreszta jak kogos mozna oszczedzac.. pierwszy mecz w srode, drugi 4 dni pozniej. 10-letnie dzieci mają więcej werby w sobie
Ostatnio edytowane przez c. : 02.10.2014 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując