Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 02.10.2014, 14:52
Trzeba dać z siebie wszystko przede wszystkim na trybunach. To kibice są siłą klubu, to oni napędzają piłkarzy, to oni są w głównej mierze kreatorami atmosfery wokół klubu i ostatnio jednym z głównych inwestorów.
Dlatego kto nie kupił jeszcze biletów to zabierać znajomych i do kas a jutro widzimy się o 20:30.
Ja już zmusiłem dwie osoby do pójścia
P.S C MA BYĆ PEŁNE!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując