Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
Od: 04.2013
Offline
#
28442
02.10.2014, 14:39
To nie jest normalne! dlatego to co mówią politycy traktuję z przymrożeniem oka .Raczej nie przywiązuję większej uwagi do tego.
To jest taka wizja, marzenia poszczególnych premierów.
Ostatnio edytowane przez york09 : 02.10.2014 o godz. 15:39.
york09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez york09