Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28442
Stary 02.10.2014, 14:39
To nie jest normalne! dlatego to co mówią politycy traktuję z przymrożeniem oka .Raczej nie przywiązuję większej uwagi do tego.
To jest taka wizja, marzenia poszczególnych premierów.
Ostatnio edytowane przez york09 : 02.10.2014 o godz. 15:39.