Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 02.10.2014, 14:04
W sumie nie ma co za dużo oczekiwać po tym meczu.
Wiadomo jak zagrała Jagiellonia w ostatnim meczu.

A my ? Cóż, naszym celem jest pierwsza ósemka, tak aby spokojnie, na luzie i bez presji rozegrać ostatnie siedem spotkań. Należy się chłopakom i trenerowi po długim i męczącym sezonie, w którym czasami i trzy mecze w tygodniu się rozgrywa.
Wiadomo zresztą, że to i tak wynik ponad stan, bo z Głowackim, Dudką Stiliciem czy Brożkiem to normalnie tylko heroiczna walka o utrzymanie się...

Ponadto piłkarze będą mieli w tyle głowy zakodowane, że trzeba oszczędzać siły, bo w przerwie na reprezentacje czekają ich dwa trudne wyjazdowe mecze i ciężkie treningi. A ciężki trening to jak wiadomo kwintesencja sztuki trenerskiej.

Tak, że spoko...

No chyba, że piłkarze podk... przegraną w derbach będą grali na full swoich możliwości,a Franz dokona świetnych zmian. A nie świetne zmiany już w tej rundzie się trafiły, to może na przykład przygotuje właściwą taktykę pod przeciwnika. Kto wie, może...
Może też jutro słońce wzejdzie na zachodzie.
Odpowiedz cytując