palikot napisał(a):

Jakiego stylu gry? Do meczu z Zawiszą wszyscy ich na rękach nosili. Z Legią brak zaangażowania? Mi się wydaje, że po prostu byliśmy w 2 połowie słabsi? Jeden mecz z żydami zagrali słabo i przez jeden mecz mamy na ich psy wieszać? Bez jaj. Obrażeni po derbach wielcy kibice. Pokaż jeden z drugim że masz jaja wyrazić swoje niezadowolenie na stadionie, chyba, że wymiękasz, jak nasi piłkarze w derbach?
|
Czyli sam to zauważyłeś, do meczu z Zawiszą, od którego zaczęła się zwykła h...nia. Mam inne zdanie nt. meczu z Legią. Ty widziałeś zapewne mecz z tyłu bramki (sektor C) ja tak jak się go ogląda w TV (sektor H) i uwierz mi , ze nie piszę tu o przypadkach zwykłego boiskowego partactwa tylko o markowaniu gry, tzw. grze na alibi, nie widziałem chęci zwycięstwa tylko odbębnienia tego meczu i zejścia do szatni. Im się po prostu biegac nie chciało. Nie znam przyczyny, może za bardzo zostali dopakowani na treningach, nie wiem. Ale nie biegając nie potrafili stworzyć ani jednej bramkowej sytuacji oprócz prtactwa Boguskiego w 3 min.
A już nazywanie meczu derbowego, ze zagrali słabo ? Oni zagrali kompromitująco słabo. Tego się k..a oglądać nie dało jak się snuli po boisku. Żałośnie bezradni. Najlepszy fakt, ze tak toporny zespół jak parchy, który zgromadził do derbów tak mało punktów na ich tle wyglądał jak zespół z górnej połówki tabeli. Zresztą sam piszesz na końcu, ze piłkarze wymiękli na derbach. Rozumiem, ze ze względów propagandowych dla dobra naszej wiary kibicowskiej starasz się nie nazywać rzeczy po imieniu.