Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2702
Stary 02.10.2014, 12:38
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Trochę się nie mogę zgodzić, zwłaszcza mając na uwadze kontuzje Głowackiego i chorobę Jovanovicia. Gdyby oni byli zdrowi, to Czekaj i Nalepa mieliby na swoim koncie tyle, co Szewczyk. Jedyna wiodąca postać wśród młodych to Chrapek, wokół którego przez spory czas gra się kręciła.
Teraz szansę, ze względu na kontuzję Ostoji dostał Alan Uryga, no i pewnie do zimy dogra, a potem... się zobaczy.
Powiem tak, jakby Smuda tak nienawidził młodych to widząc kadrę Wisły zażądał transferów przeciętnych ligowców pokroju Pietrasiaka, Rymaniaka, Widanowa czy Kikuta. Przypuszczam że akurat ich kontrakty byłby by na poziomie niewiele większym niż juniorskim. Tym bardziej przy piłkarzach na zakręcie kariery.
Odpowiedz cytując