Temat
:
[10 kolejka] WISŁA Kraków - Jagiellonia Białystok, 3 października, godz. 20:30!
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
5
02.10.2014, 12:25
Nie przewiduję gwałtownego wzrostu "formy". Jak się poczatek meczu ułoży (jakis przypadkowy gol - farfocel) to będzie dobrze, a jak przeciwnik nas zaskoczy pierwszy to "gramy do końca, Wisełko gramy do końca".
Gwiaździsty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gwiaździsty
Znajdź inne posty napisane przez Gwiaździsty