Karherop napisał(a):

|
Póki co klub sprzedał wraz z karnetami ok 7 tyś biletów.
|
Ja się cały czas upieram, że ten wynik to pokłosie obecnego stylu gry druzyny a dopiero w mniejszym stopniu wyniku. Jesli w meczu z Legią widać było brak zaangażowania, a w tydzień później jest jeszcze gorzej, to nie wymagajmy od ludzi (nie fanatyków), że zapomną widoku grających na pół gwizdka kopaczy, dostaną amnezji i cali w skowronkach przybiegną ogladać kolejne ich popisy.
Tym bardziej, ze stali sie teraz bardziej wymagajacy od czasu gdy za ten show muszą zapłacić o 10 zł wiecej.
I mozemy się na to zżymać i tłumaczyć im, że gra na boisku to nie wszytko ale i tak płacąc więcej, będa chcieli zobaczyć jeżdżących na dupach zawodników. A tu od dawna z tym jest problem.