Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2698
Stary 02.10.2014, 11:41
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Wolfy, zwracasz sie bezposrednio do mnie cytujac mnie. Ja nie jestem za zwonieniem Smudy. Pisalem o tym juz wczesniej. A porownujac Belchatow do Zawiszy, czy Ruchu z poprzedniego sezonu uwyrazniles tylko to o co mi caly czas biega. Trenerow tych druzyn nie rozni kompletnie nic od naszego Smudy poza miesiecznymi wyplatami. Ja tylko staram sie realnie zdeprecjonowac poczynania Smudy w oczach slepo w niego zapatrzonych. Chcac nie chcac, sam mi w tym pomogles.
Ale co Ty chcesz deprecjonować? Otwórz sobie 90minut i zobacz wreszcie, jak nam cudownie szło w ostatnich latach pod wodzą polskich treneiro w stylu Probierz. Zakładam, że po tym jak odejdzie Smuda, to na zostanie Stilicia też nie mamy co liczyć. Kim Ty chcesz go zastąpić? Zatęskniłeś za dolną połówką tabeli? Kim chcesz zastąpić Smudę? Kto jest tak dobry (w sensie gwarantujący przyzwoite wyniki) i będzie chciał mniej niż on? Obudź się, na razie jesteśmy bankrutem - jak jesteś jeszcze w 2002 roku, to pora wstawać...
Odpowiedz cytując