Co tu dużo pisać , wygrać i tyle w temacie , Jaga jest w naszym zasięgu a piłkarze czując sportową złość i niedosyt po tych 2 meczach muszą pokazać że dobry początek sezonu nie był przypadkowy i nie skończył się dla nich sezon 3 pkt w piątek obojętnie jak
