Cytat:
W związku z zachowaniem kibiców podczas meczu T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa Komisja Ligi nałożyła na Białą Gwiazdę karę w wysokości 10 tys. złotych. Legia nie może natomiast organizować wyjazdów grup kibiców na trzy najbliższe mecze ligowe oraz na trzy następne w zawieszeniu na sześć miesięcy
źródo: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-krakow/79dx6
rozumiem że wg Ciebie władze Wisły powinny domagać się aby kara była równomierna i aby dołożono kibicom Wisły dodatkowe 2 mecze zakazu?
|
Mecz z Legią został przez race przerwany na kilka minut, nie przypominam sobie, żeby derby przerywano. Kilka petard, które nikomu i niczemu nie zaszkodziły powinny być ukarane zakazem wyjazdu na najbliższy mecz z Górnikiem
