Gwiaździsty napisał(a):

|
Czyli bez większych ambicji, na luziku kasować pieniądze, zawodnicy to widzą i robią to samo mając też takie samo podejście do wykonywanych obowiązk jak ich treneiro. Taki tumiwisizm, spaść nie spadniemy, w pucharach nie zagramy.
|
Widac, ze malo wiesz jesli uwazasz, ze w tym klubie trener i pilkarze tylko kasują pieniądze.