Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2694
Stary 02.10.2014, 06:40
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Czyli bez większych ambicji, na luziku kasować pieniądze, zawodnicy to widzą i robią to samo mając też takie samo podejście do wykonywanych obowiązk jak ich treneiro. Taki tumiwisizm, spaść nie spadniemy, w pucharach nie zagramy.
Widac, ze malo wiesz jesli uwazasz, ze w tym klubie trener i pilkarze tylko kasują pieniądze.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując