|
Member
Offline
|
#3419

02.10.2014, 06:21
|
Michał Miśkiewicz: Nigdy nie dopuszczę do takiej sytuacji, żeby z mojego powodu Wisła nie dostała licencji. Do końca życia nie wybaczyłbym sobie, gdyby przeze mnie Wisła musiała grać w II czy III lidze.
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...wiad,id,t.html
|
|