Wyświetl pojedynczy post
8samuraj
Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3419
Stary 02.10.2014, 06:21
Michał Miśkiewicz: Nigdy nie dopuszczę do takiej sytuacji, żeby z mojego powodu Wisła nie dostała licencji. Do końca życia nie wybaczyłbym sobie, gdyby przeze mnie Wisła musiała grać w II czy III lidze.
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...wiad,id,t.html
Odpowiedz cytując