Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 01.10.2014, 22:26
kiep23 napisał(a):Wyświetl post
W związku z zachowaniem kibiców podczas meczu T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa Komisja Ligi nałożyła na Białą Gwiazdę karę w wysokości 10 tys. złotych. Legia nie może natomiast organizować wyjazdów grup kibiców na trzy najbliższe mecze ligowe oraz na trzy następne w zawieszeniu na sześć miesięcy

źródo: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-krakow/79dx6

rozumiem że wg Ciebie władze Wisły powinny domagać się aby kara była równomierna i aby dołożono kibicom Wisły dodatkowe 2 mecze zakazu?
Zastanawia mnie dlaczego nie dostali zakazu na mecz u nas tak jak my mamy zakaz na derby u parchów.
Odpowiedz cytując