szprotson napisał(a):

a co jesli zatrudnilibysmy chłopa do motoryki i by chłopaków zajechał? Co wtedy o najmądrzejsi ? Co wtedy?
kolego Pivosh
Na czym opierasz swoje podejrzenia?
I skąd wiesz ze na pewno byłyby lepsze wyniki ?
|
W 2. Bundeslidze każdy zespół ma kogoś takiego z tego co wiem (kolega w Niemczech, w Bielefeld, 2.Bliga to dla niego codzienność), w 3 przypuszczam też, na pewno w kilku jest - u nich profesjonalizm w zarządach/kadrach jest na znacznie wyższym poziomie niż u nas. Czemu przypuszczam, że lepsze wyniki? A czy Smuda nie jest słynny z tego, że przygotowanie fizyczne u niego leży? Zajeżdzać umie ale co poza tym? Trener od przygotowania powinien być na tyle ogarnięty, żeby właśnie ich NIE zajechać - chyba, że zatrudnimy pierwszego lepszego wuefistę, wtedy różnicy pewnie nie będzie.