Gwiaździsty napisał(a):

|
No dobrze ale dlaczego Wisłą karana jest zakazem wstępu za kilka petard a Legia za racowisko, które spowodowało przerwanie meczu na kilka minut nie ma zakazu. Czy władze naszego klubu odwołają się od tego zakazu wskazując nierónomierność kar w przypadku obu klubów ? Bo jesli nie to będziemy je...ni za byle co a inni nie. Milczenie w tej sprawie będzie przyzwoleniem na stałe sranie nam na głowę.
|
W związku z zachowaniem kibiców podczas meczu T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa Komisja Ligi nałożyła na Białą Gwiazdę karę w wysokości 10 tys. złotych. Legia nie może natomiast organizować wyjazdów grup kibiców
na trzy najbliższe mecze ligowe oraz na trzy następne w zawieszeniu na sześć miesięcy
źródo:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-krakow/79dx6
rozumiem że wg Ciebie władze Wisły powinny domagać się aby kara była równomierna i aby dołożono kibicom Wisły dodatkowe 2 mecze zakazu?