Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28435
Stary 01.10.2014, 20:02
palikot napisał(a):Wyświetl post
Przecież ja ci już wiele razy tłumaczyłem, że to jest zwykła gra polityczna i hipokryzja nie nastawiona na dobro społeczeństwa czy nawet idąc dalej narodu, tylko na dorwanie się do koryta... ale to ty twierdzisz, że Jarek to Bóg Polski. Ja uważam, że to pobożny i narodowy socjalista z różnicą do liberalnych obyczajowo i narodowo socjalistów z PO.

A teraz wróćmy do konkretów:



Mam nadzieję, że za rok więcej w polityce będzie ludzi np. z Centrum Adama Smitha i ludzi z RN(tych liberalnych) i KNP, mniej będzie z TR, PO, SLD, PSL a opozycją dla prawicy będzie PIS. I mam nadzieję, że spora część to będą ludzie młodzi.
Czyli nie zrozumiałeś co napisałem. Fajnie, że wklejasz tego Wiplera bo jest na pewno bardziej zjadalny niż dziadek z muszką, który odleciał już dawno temu. Ale chyba się już zorientowałeś, że głosowanie na nich będze głosem wrzuconym do kosza, a więc ucieszy bardzo Niesiołowskich itp. gadów.