Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2668
Stary 01.10.2014, 18:05
a co jesli zatrudnilibysmy chłopa do motoryki i by chłopaków zajechał? Co wtedy o najmądrzejsi ? Co wtedy?

kolego Pivosh
Cytat:
Podejrzewam, że w dowolnym klubie 2 czy 3 Bundesligi znajdziemy kogoś takiego. Koszta wiadomo wzrosną, ale jak dla mnie lepiej zatrudnić takiego trenera niż 2 piłkarskich parodystów za 10-20k miesięcznie. Podejrzewam, że za ten pieniądz mielibyśmy dobrego trenera (przynajmniej jak na nasz standard) i na pewno lepsze wyniki.
Na czym opierasz swoje podejrzenia?
I skąd wiesz ze na pewno byłyby lepsze wyniki ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując