a co jesli zatrudnilibysmy chłopa do motoryki i by chłopaków zajechał? Co wtedy o najmądrzejsi ? Co wtedy?
kolego Pivosh
Cytat:
|
Podejrzewam, że w dowolnym klubie 2 czy 3 Bundesligi znajdziemy kogoś takiego. Koszta wiadomo wzrosną, ale jak dla mnie lepiej zatrudnić takiego trenera niż 2 piłkarskich parodystów za 10-20k miesięcznie. Podejrzewam, że za ten pieniądz mielibyśmy dobrego trenera (przynajmniej jak na nasz standard) i na pewno lepsze wyniki.
|
Na czym opierasz swoje podejrzenia?
I skąd wiesz ze
na pewno byłyby lepsze wyniki ?