Gwiaździsty napisał(a):

|
No dobrze ale dlaczego Wisłą karana jest zakazem wstępu za kilka petard a Legia za racowisko, które spowodowało przerwanie meczu na kilka minut nie ma zakazu. Czy władze naszego klubu odwołają się od tego zakazu wskazując nierónomierność kar w przypadku obu klubów ? Bo jesli nie to będziemy je...ni za byle co a inni nie. Milczenie w tej sprawie będzie przyzwoleniem na stałe sranie nam na głowę.
|
Ty wiesz jak jest i ja tez to wiem...i każdy z nas niestety tez...