Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 01.10.2014, 18:03
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No dobrze ale dlaczego Wisłą karana jest zakazem wstępu za kilka petard a Legia za racowisko, które spowodowało przerwanie meczu na kilka minut nie ma zakazu. Czy władze naszego klubu odwołają się od tego zakazu wskazując nierónomierność kar w przypadku obu klubów ? Bo jesli nie to będziemy je...ni za byle co a inni nie. Milczenie w tej sprawie będzie przyzwoleniem na stałe sranie nam na głowę.
Ty wiesz jak jest i ja tez to wiem...i każdy z nas niestety tez...
Odpowiedz cytując