Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 01.10.2014, 17:46
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Tym sposobem robia sobie spokoj na kolejne derby na zydowce...
No dobrze ale dlaczego Wisłą karana jest zakazem wstępu za kilka petard a Legia za racowisko, które spowodowało przerwanie meczu na kilka minut nie ma zakazu. Czy władze naszego klubu odwołają się od tego zakazu wskazując nierónomierność kar w przypadku obu klubów ? Bo jesli nie to będziemy je...ni za byle co a inni nie. Milczenie w tej sprawie będzie przyzwoleniem na stałe sranie nam na głowę.
Odpowiedz cytując