palikot napisał(a):

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaros...-tuskowi/dzypw
Już miałem przerzucić się z JKM-a na PIS, ale po tym co zobaczyłem... nabrałem się. Naiwny byłem, że Jarek to człowiek honoru i że jest jedynym któremu naprawdę zależy na Polsce. Zwykły protuskowy zdrajca i tyle.
|
Nie mów, że tak powierzchownie to oceniłeś. Skoro koparka smoleńska (do 1 m w głąb) przypuściła wściekle w czasie expose atak na Jarka, spodziwając się z jego strony ataku na Tuska i PO przed całą Polską, który potwierdziłby tylko jej słowa, to się po prostu nacięła. Jarek nie dał się złapać w pułapkę sztabowcom PO.
Chyba nie wierzysz naiwnie, że będzie wspierał tą złodziejską bandę rujnującą Polskę i Polaków już 7 lat.