|
Decyzją Komisji Ligi Wisłą zostałą ukarana za petardy zakaza na następne derby u parchów. Dosyć dziwna to decyzja skoro jeśli się nie mylę Legia za ostatnie race u nas chyba nie została ukarana zakazem wyjazdowym na następny mecz w Krakowie. Chyba, ze się mylę.
|