Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2667
Stary 01.10.2014, 17:19
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Może najlepszym wyjściem byłoby profesjonalne tworzenie zespołu, a nie zbieranie wszystkiego, co wolne na rynku transferowym, danie tego Smudzie i oczekiwanie od niego cudów. Jakby nie Smuda to z tej zbieraniny niespełnionych / odrzuconych / zmarnowanych / kończących karierę zawodników byłaby, jak mawia klasyk, ch..., d... i kamieni kupa. 1906% poparcia dla Smudy !
A czy w swoim poście pisałem o jego zwolnieniu czy o dobraniu do sztabu gościa, który najprawdopodobniej nie zjebie przygotowań do rundy wiosennej czy jesiennej Jeszcze kopaczy w to wmieszałeś. Przynajmniej byłaby pewność, że wyniki nie są spowodowane takim, a nie innym przygotowaniem fizycznym drużyny tylko brakiem umiejętności bądź mentalnością.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując