Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.10.2014, 16:24
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Moze najlepszym wyjsciem na te chwile byloby sciagniecie trenera fizycznego z prawdziwego zdarzenia?
Może najlepszym wyjściem byłoby profesjonalne tworzenie zespołu, a nie zbieranie wszystkiego, co wolne na rynku transferowym, danie tego Smudzie i oczekiwanie od niego cudów. Jakby nie Smuda to z tej zbieraniny niespełnionych / odrzuconych / zmarnowanych / kończących karierę zawodników byłaby, jak mawia klasyk, ch..., d... i kamieni kupa. 1906% poparcia dla Smudy !
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując