ABGwislakABG napisał(a):

|
Moze najlepszym wyjsciem na te chwile byloby sciagniecie trenera fizycznego z prawdziwego zdarzenia?
|
Może najlepszym wyjściem byłoby profesjonalne tworzenie zespołu, a nie zbieranie wszystkiego, co wolne na rynku transferowym, danie tego Smudzie i oczekiwanie od niego cudów. Jakby nie Smuda to z tej zbieraniny niespełnionych / odrzuconych / zmarnowanych / kończących karierę zawodników byłaby, jak mawia klasyk, ch..., d... i kamieni kupa. 1906% poparcia dla Smudy !