Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2662
Stary 01.10.2014, 14:22
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Wyciągnąć to wyciągnie ale pewnie tak jak przed derbami, błędne.

Racją jest jednak i to że w chwili obecnej nie stać nas na zmianę trenera, a drugą kwestią jest to że żadnego kandydata na horyzoncie nie widać.

Następna zmiana to musi być naprawdę gruntowna przebudowa sztabu a mam nadzieję że jeśli przyjdzie jakiś szkoleniowiec to na tyle mocny aby przyprowadził swoją ławkę. Jak jeszcze pod kątem np rehabilitacji jakoś wyglądamy to trener przygotowania byłby wskazany.

A też może jakieś ciekawe nazwiska się pojawią np przed nowym sezonem. Niech Franiu szarpie do tego czasu.
To fantasy. Klub ma kilkanaście milionów długu i ciągle wysokie koszty funkcjonowania. Spłacenie zaszłości zajmie pewnie 2-3 lata. W tym czasie, jeśli zmienimy trenera, możemy zatrudnić jeszcze raz Probierza, Michniewicza, Fornalika i innych w ten deseń. Nie ma trenerów porównywalnych do Smudy, którzy byliby w naszym zasięgu finansowym. I na miły Bóg nie może być tak, że po przegranym meczu z Cracovią w sytuacji, gdy mamy 2 punkty straty do lidera Cupiał dostaje zatwardzenia i zwalnia trenera, niezależnie od tego kto to będzie.
Odpowiedz cytując