63.5 Kg napisał(a):

|
On to powinien jeszcze placic myto za wjazd do miasta...
|
A to ten burok-przystojniacha, chyba ze Śląska przyjechał do Krakowa i zwariował z wrażenia. Ale, ze aż tak to nie przypuszczałem, że to taki wieśniak. Ciekawe na jakim osiedlu mieszka
