Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 01.10.2014, 12:27
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
On to powinien jeszcze placic myto za wjazd do miasta...
A to ten burok-przystojniacha, chyba ze Śląska przyjechał do Krakowa i zwariował z wrażenia. Ale, ze aż tak to nie przypuszczałem, że to taki wieśniak. Ciekawe na jakim osiedlu mieszka
Odpowiedz cytując