|
Wyciągnąć to wyciągnie ale pewnie tak jak przed derbami, błędne.
Racją jest jednak i to że w chwili obecnej nie stać nas na zmianę trenera, a drugą kwestią jest to że żadnego kandydata na horyzoncie nie widać.
Następna zmiana to musi być naprawdę gruntowna przebudowa sztabu a mam nadzieję że jeśli przyjdzie jakiś szkoleniowiec to na tyle mocny aby przyprowadził swoją ławkę. Jak jeszcze pod kątem np rehabilitacji jakoś wyglądamy to trener przygotowania byłby wskazany.
A też może jakieś ciekawe nazwiska się pojawią np przed nowym sezonem. Niech Franiu szarpie do tego czasu.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|