|
Jedyne co można zarzucić Smudzie, a co w dodatku nie jest przyczyną ostatnich porażek to fakt, że zupełnie nie daje szansy MP juniorów. Ba, nawet nie daje im nadziei, że ich pomijanie to sytuacja przejściowa. Obawiam się, że przy FS nasi juniorzy zgasną bezpowrotnie.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|