kubaKCH napisał(a):

Jak mamy przegrywać z parchami to lepiej młodymi zawodnikami, nawet takimi co nie mieszczą się do II zespołu i są bez formy. Przynajmniej będą się ogrywać bo jak widać I zespół ma to w dupie jaki wynik będzie.
Smuda jest słaby bo nie potrafi stawiać na młodych ( tylko nie piszcie mi o PP ). Stawia na Boguskiego który wygląda jak zagubione dziecko we mgle. Żadna różnica dla mnie czy będzie grał młody Cleber bez formy,Kuczak, Lech czy zagubiony Boguś - plus dla młodych to ogrywanie się na eksowych boiskach.
|
Drogi kolego , jak cię czytam to widzę totalne emocje a nie merytorykę . Określanie Smudy słabym trenerem jest kompletną bzdurą , wystarczy spojrzeć na jego osiągnięcia w ostatnim 20 -leciu. Owszem , można dyskutować nad tym jakie błędy popełnia (bo popełnia , jak każdy człowiek który coś robi) . Dla mnie błędami z poprzedniego tygodnia było wystawianie podczas ostatnich meczów zawodników którzy są chorzy (Stilic, Boguski ) lub kontuzjowani (Jankowski) . Od razu widać że z ich formą jest coś nie tak .
Następna sprawa , Boguski . Wiadomo że prochu on nie wymyśli ale zawsze gra z ambicją . W derbach grał z chorobą i od razu to było widać . Kolejna rzecz , mityczni juniorzy . Na dzień dzisiejszy stawianie na nich to prosta droga do spadku. I tyle . Trzeba ich wprowadzać ale na dzień dzisiejszy gry na nich opierać się nie da . Braku umiejętności nie przykryje się ambicją.
Dalej , na dzień dzisiejszy Wisła ma 18 pkt i mówienie że gra słabo jest nadużyciem . Słabo to gra Zawisza , Korona...Owszem , boli przegrana w derbach ale dajmy spokój . To tylko jeden mecz i też zwarty tak jak zwykle 3 pkt. A jak ktoś jest dalej zdołowany niech porówna sobie statystyki . Wyniki derbów z ostatnich 10 lat , ilość mistrzostw Polski , wyniki w pucharach europejskich

, ilość reprezentantów itd. No i co ? Lepiej ? A jak mało to trza wypić flaszkę. Dość marudzenia i załamki .
I tak globalnie jesteśmy lepsi a na wiosnę srogi rewanż