|
Ludzie, opanujcie się! Najpierw z hurraoptymizmem po paru pierwszych kolejkach, teraz Wisła ma po prostu gorszy okres i już zwalniacie trenera? Rozumiem, że tej porażki w derbach wybaczyć ot tak nie można, ale można dać do zrozumienia piłkarzom, że jesteśmy wkur.ieni w inny sposób. Tak, piłkarzom, bo to po nich widać było brak zaangażowania i ambicji. Nie możemy tłumaczyć się, że Smuda wyszedł dwoma defensywnymi, bo skład mamy 10 razy lepszy od parchów. Mamy mecz u siebie z Jagą, spróbujmy im przekazać, żeby ruszyli dupy i wzięli się do roboty bo sezon długi. Wieszanie psów na trenerze jest bezsensowne, bo skoro Wisła potrafiła rozegrać 4 dobre mecze pod rząd znaczy, że umieją grać w piłkę. Słabszy okres akurat w najgorszym możliwym momencie się zdarzył, choć meczu z Lechem tak naprawdę liczyć nie trzeba. Gramy z Jagiellonią, która w tym momencie jest lepsza od Lecha, zobaczymy jak nasi piłkarze odpowiedzą na porażkę w derbach. Mam nadzieję, że wysokim zwycięstwem, choć porażkę z sąsiadką odkupić mogą dopiero w następnej rundzie w derbach
|