Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4873
Stary 01.10.2014, 07:41
FraMat z całym szacunkiem dla Ciebie, ale w zamach smoleński można wierzyć lub nie. Należę do tej drugiej grupy.
I pytanie czy temat "Smoleńsk 2010" jest tylko dla grupy wierzących?
Czy przeciwnicy" pękających parówek" i "blefujących profesorów" nie mogą się udzielać w temacie?
Piszesz że ośmieszam się w temacie...dla mnie jak i do 80% społeczeństwa słowo "zamach" jest tu nie na miejscu
przecież kolegi konferencja i Smoleńsk nie interesują-- interesuje, zawsze oczekuję jakiegoś dowodu którego nie da się obalić.
co najwyżej prześmiewczo-- jak dotychczas Macierewicz na takiego wychodzi.
Ostatnio edytowane przez york09 : 01.10.2014 o godz. 07:48.
Odpowiedz cytując