Wyświetl pojedynczy post
kubaKCH
Junior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2653
Stary 01.10.2014, 07:38
Jak mamy przegrywać z parchami to lepiej młodymi zawodnikami, nawet takimi co nie mieszczą się do II zespołu i są bez formy. Przynajmniej będą się ogrywać bo jak widać I zespół ma to w dupie jaki wynik będzie.

Smuda jest słaby bo nie potrafi stawiać na młodych ( tylko nie piszcie mi o PP ). Stawia na Boguskiego który wygląda jak zagubione dziecko we mgle. Żadna różnica dla mnie czy będzie grał młody Cleber bez formy,Kuczak, Lech czy zagubiony Boguś - plus dla młodych to ogrywanie się na eksowych boiskach.
Chrz☆AW
Odpowiedz cytując