maaarcin napisał(a):

|
No sorry, ale jak z Tobą dyskutować? Może najpierw młody Cleber sobie wywalczy miejsce w trzecioligowych rezerwach (na razie głównie grzeje ławę), później coś w nich pokaże, a dopiero później niech myśli o... ławce w pierwszym zespole? Gość na chwilę obecną jest słaaaby. W sparingach przed sezonem był najgorszy.
|
Przepraszam za offa, chciałbym Szanownego Kolegę zapytać o Lucasa bo nieliczni na tym forum mogą merytorycznie opisać potencjał tego chłopaka. Myślałem, że dobre geny spowodują, że zyskamy perspektywicznego gracza dobrze wyszkolonego technicznie, nieszablonowego z potencjałem. No więc co jest główną słabością Lucasa? Jest słaby piłkarsko, fizycznie, mentalnie, czy gość po prostu jest bańką mydlaną, faktem medialnym, okrzykniętym na wyrost wielkim talentem? Czy mogą być niego jeszcze ludzie?