Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2652
Stary 30.09.2014, 22:58
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
No sorry, ale jak z Tobą dyskutować? Może najpierw młody Cleber sobie wywalczy miejsce w trzecioligowych rezerwach (na razie głównie grzeje ławę), później coś w nich pokaże, a dopiero później niech myśli o... ławce w pierwszym zespole? Gość na chwilę obecną jest słaaaby. W sparingach przed sezonem był najgorszy.
Przepraszam za offa, chciałbym Szanownego Kolegę zapytać o Lucasa bo nieliczni na tym forum mogą merytorycznie opisać potencjał tego chłopaka. Myślałem, że dobre geny spowodują, że zyskamy perspektywicznego gracza dobrze wyszkolonego technicznie, nieszablonowego z potencjałem. No więc co jest główną słabością Lucasa? Jest słaby piłkarsko, fizycznie, mentalnie, czy gość po prostu jest bańką mydlaną, faktem medialnym, okrzykniętym na wyrost wielkim talentem? Czy mogą być niego jeszcze ludzie?
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując