Na mecz nie idę.
Jestem w delegacji gdzieś w okolicy Bordeaux.
Nie nominuję (co za straszne słowo!) nikogo.
Ta zabawa mnie nie interesuje. Zwyczajne ćwierćśrodki.
Wpłaciłem to, co chciał @fialo. Bawcie się sami.
Kupili bilet:
fialo
silver03
wieśniak84(karnet)
serek.c2 (karnet)
padre1906
alterego
Kocur
ABGwislakABG (karnet)
Wsparli akademie:
fialo
silver03
WISŁAZWE
wieśniak84
serek.c2
padre1906
alterego
LuKaS TSW
FraMat
Nadal nominowani:
Lukasz
Grantar
KOMINEK
s1mone
Karherop
Piesek z Krainy Pejsów
palikot
picasso
spartan
konradnh81
4karol4
PANDEMONIUM
Semper Fidelis 1985