Rob_Zombie napisał(a):

|
Powiem więcej, pieprzysz jak potłuczony.
|
Sarki i Donald grają gorzej niż na początku.
Brożek najlepszy okres miał jak przyszedł i nie przepracował okresu przygotowawczego ze Smudą, teraz gra na swoim poziomie.
Garguła - to on miał jakiś dobry rok w Wiśle ?
Sadlok - nie dyskutujemy o oczekiwaniach, nikt nie wie jakby zagrał przy innym trenerze. A ostatnio leczył kontuzje.
Bunoza - koniec kontraktu nie takie cuda czynił z formą róznych zawodników.
Chrapek i Burliga grają/grali rzeczywiście lepiej. Niech będzie, że to zasługa Smudy a nie tego, że w końcu dojrzeli. Nie pisałem, że wszyscy, tylko, że większość.
Dobra kończę dyskusje, bo jak widzę tu i w temacie o Smudzie, standardowo zaczynają się wyzwiska.