Adenalix napisał(a):

|
Choćbyśmy grali i o utrzymanie z parchami przegrać nie mają prawa.
|
To jest sport, czasem i przegrać nam przyjdzie...
(Pogodę też możesz zadekretować że ma zawsze świecić słońce... a i tak czasem pada deszcz)
Dla mnie ważne że walczyli. Gdyby nie walczyli miałbym naprawdę wielkie pretensje. Nie popadajmy w skrajności. Można wymagać walki, zaangażowania w takich meczach, nie wyniku.
(Chyba że się jest dzieckiem ery Cupiała w Wiśle i zostało się przyzwyczajonym do ery zwycięstw i sukcesów).