Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2637
Stary 30.09.2014, 13:44
Cytat:
Napisałeś " Każdy, kto domaga się teraz zwolnienia Smudy jest idiotą i/lub sabotażystą"

Ja nim nie jestem. Chcesz dyskutować to nie obrażaj drugiej strony tekstami idiota, głupi itp.

Argumenty:

1. Boguski OUT - przez te lata co jest w klubie nie zapracował na to aby grać w Wiśle, albo kontuzje albo marazm a nie gra ( amatorzy lepiej grają w kopaną ) - za niego Stępiński jest w kadrze na ławce masz Zająca, jeśli ktoś z innej pozycji to może młody Cleber niech się ogrywa.

2. Jankowski? Co zagrał ? W pomocy jest z kogo wybierać. Lucas,Uryga, Stilić, Garguła, a może wkońcu ktoś młody Kuczak, Lech? Mogą się ogrywać przy starszych. Skoro Jankowski gra nędze to co za różnica kto za niego - a może się okaże że trafi na młodego ambitnego.

3.Smuda nie potrafi motywować zawodników, nie analizuje taktyki i gry przeciwnika ( do czeog się przyznał). Wystarczyło 8 kolejek aby przeczytano grę Wisły. Co lepsze nie graliśmy na jakimś wysokim poziomie te wszystkie rozegrane mecze. Odpuszczenie całkowite PP i danie siły kopaczom na derby bo się zmęczyli meczem z cwe7ami jest delikatnie mówiąc śmiszne.

W żadnej sprawie się nie sprawdza ten gość ( specjalnie nie używam słowa trener). Jedyny plus dla klubu nie krzyczy o pensje. Tylko czy o to tylko chodzi?

4.Kopacze zarabiają krocie a nie przekłada się to na zaangażowanie w grę. Kiedy któryś zawodnik zapłacił karę za brak chęci do gry? może to ich zmotywuje bo dla nich tylko kasa się liczy a nie derby czy mecz z cwe7ami.

Więc skończ się podniecać i podaj argumenty które mówią by go zostawić. Jeden to za mało.

Dużo z tego co napisałeś to jak najbardziej prawda i ja się z tym zgadzam. Frania najmniejszą sympatią nie darzę, uważam go za człowieka z minionej epoki, który po prostu nie ogarnia realiów współczesnej piłki, który taktycznie jest na poziomie gimbusa z Football Managera albo i gorzej. Ale no właśnie.

Moim zdaniem problemem obecnej Wisły są piłkarze, a nie trener. Z tym beznadziejnym składem nawet Mourinho by nie poszalał, więc żadna zmiana trenera tu nic nie da. A zmiana trenera wiadomo wiążę się z kosztami odprawy itd.

Bo kogo my mamy w kadrze ?

Buchalik - przeciętniak, nic specjalnego nie oszukujmy się.
Burliga - drewniak, na dłuższą metę nie da się grać z tak tragicznie wyszkolonym technicznie zawodnikiem
Głowa - Głowa to Głowa wiadomo, ale latka lecą i z każdym dniem jest słabszy a nie lepszy
Węgier - pośmiewisko w poprzednim klubie
Sadlok - daje radę, ale pytanie jak długo?
Uryga - "podaje tylko do najbliższego lub do tylu". Różnicę pomiędzy nim a czołowymi DP w lidze dobitnie pokazał mecz z Legią
Dudka - kompletnie bezpłciowy, bez wyrazu, cień dawnego zawodnika
Boguski - szkoda nawet pisać
Jankowski - kompletny niewypał, najgorszy piłkarz w wyjściowej 11, jakimś cudem ciągle tam gra
Łukasz G. - ciągle schowany, niewidoczny, zwalnia akcje, prawie 34 letni
Stlić - jak mu żre to jest dobrze, ale jak się zatnie to chłopa nie ma cały mecz na boisku
Brożek - prawie 32 lata, z meczu na mecz równia pochyła, brak dawnego przyspieszenia, brak wykończenia, niewidoczny
Murzyny - szkoda komentarza, legendy krążą że razem mają około 40 IQ

Podsumowując 2 dobrych piłkarzy. Stilić i Głowacki. Powiedzmy 3 z Sadlokiem. Reszta to .... dupa i kamieni kupa.

Taka jest obiektywnie nasza kadra. Przesłaba. W dodatku stara i przesłaba. Z tymi piłkarzami nie da się grać o nic więcej niż o pierwszą 8/utrzymanie, ponieważ najzwyczajniej w świecie są słabi. I uważam, że pomimo tego że Franiu jest jaki jest to nikt z tą kadrą by nie miał wyników.

Spójrzmy prawdzie w oczy. Ta drużyna się już kończy. Jest stara. Następców nie widać, juniorzy trzymani na trybunach, albo w najlepszym przypadku na ławce. Bez ładu i składu wpuszczani wszyscy naraz do gry. Co będzie dalej?

Ciemność widzę ciemność niestety i heroiczny bój o utrzymanie za rok-dwa.

E. Z młodym Cleberem to się szanujmy. W rezerwach mamy kilkunastu piłkarzy lepszych od niego. Za nazwisko się nie będzie grać.
Ostatnio edytowane przez fialo : 30.09.2014 o godz. 13:48.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując