Wyświetl pojedynczy post
kubaKCH
Junior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2636
Stary 30.09.2014, 13:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dziecko - zorientuj się trochę w realiach klubu, a później zacznij się wypowiadać.
W tym miesiącu udało nam się wyrównać zaległości wobec piłkarzy. Tych z aktualnego składu. Jak przyjdzie płacić Genkovowi i Jovaniciowi, to może być niewesoło...


Dobre pytanie. W ilu meczach widziałeś młodego Clebera? Założę się, że w żadnym - w odróżnieniu od maaarcina.

EDIT: Szkoda na Ciebie czasu.
Kolejny argument z dupy wyciągnięty i jeszcze nietrafiony.

Podałem Ci kilka rozwiązań. W klubie nie siedze, mecze obserwuje.

Nie masz czasu nie pisz.
Chrz☆AW
Odpowiedz cytując