wolfy napisał(a):

Dziecko - zorientuj się trochę w realiach klubu, a później zacznij się wypowiadać.
W tym miesiącu udało nam się wyrównać zaległości wobec piłkarzy. Tych z aktualnego składu. Jak przyjdzie płacić Genkovowi i Jovaniciowi, to może być niewesoło...
Dobre pytanie. W ilu meczach widziałeś młodego Clebera? Założę się, że w żadnym - w odróżnieniu od maaarcina.
EDIT: Szkoda na Ciebie czasu.
|
Kolejny argument z dupy wyciągnięty i jeszcze nietrafiony.
Podałem Ci kilka rozwiązań. W klubie nie siedze, mecze obserwuje.
Nie masz czasu nie pisz.